На Хмельниччині правоохоронці викрили 55-річного мешканця Київської області, якого підозрюють у масштабному шахрайстві з банківськими реквізитами іноземців. За даними слідства, чоловік ошукав громадян Сінгапуру та Гонконгу на понад 1,6 мільйона гривень.
Операцію провели слідчі поліції Хмельниччини спільно з працівниками кіберполіції за процесуального керівництва окружної прокуратури.
Як встановили правоохоронці, для реалізації схеми фігурант використав чужий паспорт, у який вклеїв власне фото. За допомогою підробленого документа він зареєстрував фіктивну готельну компанію в одному з міст Хмельницької області, орендував приміщення, відкрив банківський рахунок та встановив POS-термінал.
Надалі зловмисник отримав від невстановлених осіб реквізити банківських карток мешканців Сінгапуру та Гонконгу. Через орендований термінал він здійснив транзакції на загальну суму понад 2,3 мільйона гривень.
Підозрілі фінансові операції помітили працівники банку, які заблокували близько 700 тисяч гривень. Водночас понад 1,6 мільйона гривень фігурант встиг зняти через банкомати та переказати на інші рахунки.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України — шахрайство в особливо великих розмірах.
Суд уже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У разі доведення вини йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому 19-річний водій електроскутера потрапив під колеса авто
- Жителя Теофіпольщини засудили до 4 років тюрми за ДТП у стані сп’яніння
- У Хмельницькому районі в ДТП з мотоблоком травмувався 59-річний чоловік
- Після Хмельницького — Шепетівка та Славута: поліція продовжує боротьбу з нелегальним гральним бізнесом
- У Хмельницькому підприємець інсценував замах на себе, щоб звинуватити бізнес-партнера
