На Хмельниччині суд виніс вирок 25-річній місцевій жительці, яку обвинувачували у порушенні правил безпеки дорожнього руху в стані алкогольного сп’яніння, що призвело до тяжкого травмування неповнолітньої дівчини.
Як повідомили у Шепетівській окружній прокуратурі, жінку визнано винною за ч. 2 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.
Дорожньо-транспортна пригода сталася у березні 2025 року. За даними слідства, обвинувачена перебувала за кермом автомобіля у стані алкогольного сп’яніння. Під час руху вона не впоралася з керуванням, виїхала на узбіччя та скоїла наїзд на 16-річну дівчину, яка рухалася у попутному напрямку.
Унаслідок аварії потерпіла отримала тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя на момент їх заподіяння.
Суд призначив жінці покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Також її позбавили права керувати транспортними засобами строком на п’ять років.
Окрім цього, засуджену зобов’язали виплатити потерпілій 220 тисяч гривень моральної компенсації.

Схожі матеріали:
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
- На Хмельниччині судитимуть колишнього слідчого поліції, який привласнив 2,5 млн грн, вилучених під час обшуку
