У Хмельницькому на перехресті вулиць Прибузька та Свободи сталася дорожньо-транспортна пригода за участю електросамоката та легкового автомобіля.
Аварія трапилася сьогодні вранці. На місці події працювала слідчо-оперативна група районного управління поліції.
За попередньою інформацією правоохоронців, 35-річний водій електросамоката намагався перетнути вулицю Прибузьку на заборонений сигнал світлофора.
У результаті чоловік зіткнувся з автомобілем «Audi», за кермом якого перебувала 21-річна жителька Хмельницького.
Після ДТП водія електросамоката доставили до медичного закладу для проходження обстеження та встановлення характеру можливих травм.
Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому 19-річний водій електроскутера потрапив під колеса авто
- Жителя Теофіпольщини засудили до 4 років тюрми за ДТП у стані сп’яніння
- У Хмельницькому районі в ДТП з мотоблоком травмувався 59-річний чоловік
- Після Хмельницького — Шепетівка та Славута: поліція продовжує боротьбу з нелегальним гральним бізнесом
- У Хмельницькому підприємець інсценував замах на себе, щоб звинуватити бізнес-партнера
