22 травня на майданчику Хмельницької АЕС було підписано Меморандум про співпрацю між філією «ВП ХАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» та КЗ «Хмельницький обласний центр підготовки населення до національного спротиву» за участі начальника Нетішинської МВА.
Меморандум підписали генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра та т.в.о. директора КЗ «Хмельницький обласний центр підготовки населення до національного спротиву» Іван Ткаченко.
У рамках Меморандуму сторони домовилися здійснювати співпрацю з організації та проведення ряду заходів з підготовки населення до національного спротиву. Залучення якомога більшої кількості громадян до сфери національного спротиву посилить уміння та готовність захищати і державу, і своїх рідних.

Схожі матеріали:
- Працівники Хмельницької АЕС взяли участь у Молодіжному ядерному форумі
- На Хмельницькій АЕС розпочала роботу 59-та місія МАГАТЕ
- Стартував освітній проєкт «Медіатабір ХАЕС»
- На Хмельницькій АЕС підбили підсумки комплексної перевірки роботи з персоналом
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
