На Хмельниччині суд зобов’язав забудовника сплатити до бюджету Слобідсько-Кульчієвецької громади 3,3 мільйона гривень пайової участі.
Позов до суду подала Кам’янець-Подільська окружна прокуратура в інтересах держави та громади.
Як встановили прокурори, у грудні 2021 року в селі Мукша Китайгородська Кам’янець-Подільського району ввели в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок загальною площею понад 7 тисяч квадратних метрів.
Водночас забудовник, за даними прокуратури, не виконав передбачений законом обов’язок щодо сплати пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
Йдеться про кошти, які забудовники мають перераховувати до місцевих бюджетів для розвитку доріг, комунікацій та інших об’єктів інфраструктури.
З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду із вимогою стягнути із забудовника несплачену суму.
Суд погодився з доводами прокурора та ухвалив рішення про стягнення з відповідача на користь Слобідсько-Кульчієвецької громади 3,3 мільйона гривень пайової участі.

Схожі матеріали:
- Суд зобов’язав Хмельницьку ОВА оформити документацію на археологічну пам’ятку Черняхівської культури
- На Хмельниччині двоє чоловіків скористалися безпорадним станом та зґвалтували 24-річну жінку
- Унікальний заказник на Хмельниччині захистили від можливого незаконного використання
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
