У Хмельницькому 20-річному водію автомобіля «BMW X4» повідомили про підозру у скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинули двоє людей.
Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі. Молодика підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб. Йдеться про ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що аварія сталася ввечері 16 травня 2026 року на вулиці Кам’янецькій у Хмельницькому. За даними слідства, водій «BMW X4» не врахував дорожню обстановку, змінив напрямок руху та виїхав на зустрічну смугу.
Після цього автомобіль виїхав на тротуар, де збив двох пішоходів. Далі транспортний засіб врізався у бетонну електроопору.
Унаслідок аварії 21-річна жінка загинула на місці події. Ще один потерпілий — 24-річний чоловік — отримав тяжкі травми та помер у лікарні.
Також у ДТП травмувався неповнолітній пасажир автомобіля. Наразі правоохоронці вирішують питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про тримання водія під вартою.

Схожі матеріали:
- Суд зобов’язав Хмельницьку ОВА оформити документацію на археологічну пам’ятку Черняхівської культури
- На Хмельниччині двоє чоловіків скористалися безпорадним станом та зґвалтували 24-річну жінку
- Унікальний заказник на Хмельниччині захистили від можливого незаконного використання
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
