На Хмельниччині забудовника через суд зобов’язали сплатити до бюджету Нетішинської громади майже 800 тисяч гривень пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
Як повідомили у прокуратурі, під час перевірки встановили, що у квітні 2021 року замовник будівництва ввів в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок у Нетішині, однак не сплатив до місцевого бюджету передбачені законодавством кошти пайової участі.
З метою захисту інтересів держави прокурори звернулися до суду в інтересах Нетішинської міської ради.
Суд підтримав позицію прокуратури та ухвалив рішення про стягнення із забудовника майже 800 тисяч гривень безпідставно збережених коштів пайової участі.
Наразі рішення суду вже виконано — необхідну суму перераховано до бюджету Нетішинської громади.

Схожі матеріали:
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
- На Хмельниччині судитимуть колишнього слідчого поліції, який привласнив 2,5 млн грн, вилучених під час обшуку
