На Хмельниччині приватне підприємство зобов’язали відшкодувати майже 700 тисяч гривень шкоди за нецільове використання земель рекреаційного призначення. Відповідне рішення ухвалив суд за позовом Волочиської окружної прокуратури.
Як повідомили у прокуратурі, йдеться про земельні ділянки комунальної власності на території Сатанівської громади загальною площею близько 53 гектарів.
Під час перевірки прокурори встановили, що у 2025 році підприємство використовувало ці землі не за цільовим призначенням. Замість рекреаційного використання ділянки засіяли соєю.
За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, унаслідок таких дій державі та громаді було завдано шкоди на суму майже 700 тисяч гривень.
З метою захисту інтересів держави Волочиська окружна прокуратура звернулася до суду з вимогою стягнути завдані збитки до бюджету Сатанівської громади.
Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі. Відтак підприємство має сплатити визначену суму шкоди до місцевого бюджету.

Схожі матеріали:
- Суд зобов’язав Хмельницьку ОВА оформити документацію на археологічну пам’ятку Черняхівської культури
- На Хмельниччині двоє чоловіків скористалися безпорадним станом та зґвалтували 24-річну жінку
- Унікальний заказник на Хмельниччині захистили від можливого незаконного використання
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
