У Славуті правоохоронці зафіксували спробу надання хабаря з боку водія, який раніше вже двічі притягувався до відповідальності за нетверезе кермування та був позбавлений водійських прав.
Інцидент стався 5 серпня близько 17:50. Патрульні зупинили автомобіль Skoda Octavia, за кермом якого перебував житель Хмельницького. Під час перевірки встановили, що чоловік не мав права керувати транспортом через попередні порушення.
Щоб уникнути відповідальності, водій спробував підкупити поліцейських. Незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність за подібні дії, чоловік кинув гроші в салон службового авто.
Патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Факт спроби дачі неправомірної вигоди зафіксовано. Слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 ККУ.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині п’яний 16-річний скутерист врізався у металевий паркан
- Аферисти під приводом компенсації за ліки ошукали пенсіонерку з Хмельниччини на 55 тисяч грн
- На Хмельниччині підліток повідомив поліцію про спробу вербування спецслужбами росії
- На Хмельниччині водій у стані наркотичного сп’яніння намагався дати хабар поліцейським
- На Хмельниччині аферисти видурили у пенсіонерки понад 415 тисяч гривень
