За позовом Волочиської окружної прокуратури Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Наркевицької селищної ради, яка не забезпечила виплату одноразової грошової допомоги випускникам-сиротам.
Прокуратура встановила, що навчальні заклади громади не виконали вимог чинного законодавства щодо надання грошової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Йдеться про виплату у розмірі шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку.
Після виявлення порушення прокуратура звернулася до суду. Феміда підтримала доводи прокурора й зобов’язала селищну раду виплатити відповідну суму шістьом випускникам. Загальна сума становить понад 96 тисяч гривень.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
