Пілінг для шкіри голови продовжує чистоту і свіжість волосся, стимулює їх зростання і зменшує випадання, запобігає появі лупи — і навіть робить локони густішими та об’ємнішими. І це лише частина причин. за якими пілінг для волосся користується такою популярністю.
Кому рекомендовано пілінг для волосся
Фахівці-косметологи радять усім людям періодично проходити процедуру пілінгу для волосся. Це особливо важливо для тих, хто має:
- жирна або суха лупа;
- шкіра голови надмірно жирна;
- волосся тьмяне і ламке;
- локони погано ростуть.
Фахівці не радять проходити цю процедуру, якщо:
- шкірні покриви, волосся уражені інфекцією, грибком;
- у людини псоріаз чи себорейний дерматит;
- Нещодавно проводилася мезотерапія або плазмоліфтинг.
Перед тим, як приймати рішення про проходження пілінгу для волосся, слід відвідати косметолога. Фахівець оцінить їх стан та ухвалить відповідне рішення.
Основні особливості процедури
Пілінг (ексфоліація) голови є процедурою, яка спрямована на видалення ороговілої кулі епідермісу. Завдяки їй покращується циркуляція крові, клітини шкіри одержують необхідні корисні речовини. Це позитивно позначається на стані волосистої частини голови.
Процедура допомагає очистити волосся та епідерміс голови від:
- пилу та інших забруднень;
- залишків миючих засобів;
- частинок укладальних та інших складів.
Регулярні сеанси пілінгу голови усувають подразнення та свербіж, запобігають появі лупи. Пілінг потрібний для того, щоб волосся виглядало здоровим і красивим.
Очищення шкіри голови: навіщо потрібний пілінг
Одного шампуню недостатньо для глибокого очищення голови – для цього призначений пілінг. Він оперативно видаляє надлишки себуму (шкірного жиру) та відмерлі клітини епідермісу, що стимулює зростання нового волосся. Коли покращується стан шкірного покриву, зменшується лупа, свербіж та подразнення, а також посилюється проникнення активних компонентів наступних засобів для догляду за локонами.
Більшість таких продуктів від JokoBlend містять кислоти, які є м’якими ексфоліантами. І це цілеспрямоване рішення, а чи не випадковість.
Себум, змішуючись з омертвілими клітинами епідермісу та залишками косметичних продуктів, утворює плівку, яка часто нагадує лупу. Саме кислоти руйнують цей шар, усувають лущення, свербіж і запобігають закупорці пір.
Пілінги з саліциловою кислотою корисні для зниження жирності шкіри голови та при себорейному дерматиті.
Гліколеві або молочні пілінги можна використовувати при будь-якому типі шкіри голови, лупи або лущення.
Які бувають пілінги
Пілінг для шкіри голови можна класифікувати за механізмом впливу типу активної складової частини на хімічні, ензимні, фізичні або скраби. Вибір типу залежить від особливостей волосся, епідермісу, дерматологічних проблем людини, її потреб.
Хімічний пілінг містить кислоти, такі як саліцилова, гліколева або молочна, які розчиняють, видаляють мертві клітини без фізичного на шкірні покриви, волосся дії. Вони очищають пори, поверхню, покращують текстуру, роблячи її гладкішою, свіжішою.
Ензимний пілінг впливають на шкіру голови за допомогою ферментів, які розщеплюють білки у структурі відмерлих клітин. До складу входять фруктові складові, такі як ананас, ківі, манго, апельсин, папайя.
Механічний пілінг використовує дрібні абразивні частинки для видалення мертвих клітин шкіри голови. Включає в себе натуральні компоненти, такі як цукор, сіль або кісточки вишні, абрикосів, маслин, персиків. Для нормальної або комбінованої шкіри підходять скраби із середньою поліруючою здатністю.