До суду скеровано обвинувальний акт щодо 33-річного жителя Хмельницького району, якого обвинувачують у навмисному підпалі автомобілів. Про це повідомили в Окружній прокуратурі міста Хмельницького.
Слідством встановлено, що у лютому цього року чоловік, керуючись мотивами помсти, вирішив знищити автівки свого знайомого. Озброївшись молотком і каністрою пального, він прийшов на автостоянку, розбив вікна трьох автомобілів, залив їхні салони бензином та підпалив.
Полум’я поширилось і на ще один припаркований поруч автомобіль. Унаслідок підпалу три транспортні засоби були знищені повністю, ще один — пошкоджено. Загальна сума завданих збитків становить майже 700 тисяч гривень.
За даними слідства, під час вчинення злочину чоловік перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Наразі він перебуває під вартою.

Схожі матеріали:
- Суд у Хмельницькому виніс вирок чоловікові, який вбив колишню співмешканку та сховав тіло у гаражі
- У Хмельницькому матір підозрюють у побитті 8-річного сина
- Хмельничанин незаконно отримав відстрочку від мобілізації через фіктивний догляд за родичем — прокуратура
- У Хмельницькому судитимуть керівника благодійної організації за привласнення понад мільйона гривень
- Переплата за житло для ВПО: на Хмельниччині оголосили нові підозри у справі на мільйони
