Взимку на території Білогірської тергромади дільничні офіцери поліції помітили чоловіка, який перевозив деревину. Зупинивши його, поліцейські з’ясували, що місцевий житель без жодних дозвільних документів зрізав 20 дерев, які віз додому. Своїми протиправними діями чоловік завдав громаді збитків на суму понад 106 тисяч гривень, повідомили у поліції.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, яка зафіксувала факт незаконної порубки та перевезення дерев. Поліцейські вилучили з місця події бензопилу та порізані дерева.
За вказаним фактом слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження. Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування та направили обвинувальний акт до суду. Міру покарання чоловікові визначить суд.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині п’яний 16-річний скутерист врізався у металевий паркан
- Аферисти під приводом компенсації за ліки ошукали пенсіонерку з Хмельниччини на 55 тисяч грн
- На Хмельниччині підліток повідомив поліцію про спробу вербування спецслужбами росії
- На Хмельниччині водій у стані наркотичного сп’яніння намагався дати хабар поліцейським
- На Хмельниччині аферисти видурили у пенсіонерки понад 415 тисяч гривень
