На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру 27-річній жінці за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).
Розслідуванням встановлено, що підозрювана у месенджері «Telegram» створила фішингове посилання та здійснила його розсилку на ряд запропонованих ботом телефонних номерів.
Перехід отримувачів такого вірусного повідомлення за посиланням та введення запитуваних даних давав зловмисниці можливість отримати доступ до їх облікових записів.
Далі ж шахрайка через зламані акаунти писала їх контактам повідомлення з проханням надати кошти у борг, інформують у прокуратурі.
Жертвою такої злочинної схеми стала мешканка м. Запоріжжя. Потерпіла отримала SMS з номеру своєї свахи і, не підозрюючи обману, перерахувала 5 тисяч гривень на вказану банківську картку.
Згодом виявилось, що рахунок належить геть іншій людині – свекрусі підозрюваної.

Схожі матеріали:
- Керівника комунального підприємства на Хмельниччині підозрюють у розтраті понад 8 млн грн
- На Хмельниччині за пів року повідомили про підозру 29 посадовцям, депутатам і керівникам підприємств
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
