Про втрату двох захисників з Кам’янець-Подільської громади повідомив голова райради Михайло Сімашкевич.
Після тривалого лікування внаслідок важкого поранення, отриманого під час бойових дій, помер 36-річний житель Маківської громади з с.Слобідка Залісецька Горбатюк Микола Олександрович.

Внаслідок хвороби у лікарні помер кам’янчанин, 50-річний сержант Олексій Циков.
Сьогодні, 14 серпня, Олексія поховали.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Героям.
Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Знову втрати: «на щиті» додому повернулися троє захисників з Хмельниччини
- На війні загинули троє захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повернулися п’ятеро захисників з Хмельниччини
- На війні загинули четверо захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повернулися шестеро захисників з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
