У Хмельницькій ОВА відбулося засідання колегії на якому підбили підсумки соціально-економічного розвитку області та виконання Програми економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2023 рік.
Доповідала директор Департаменту економічного розвитку ОВА Олена Бохонська.
За її словами, робота органів влади та фінансові ресурси було першочергово зосереджено на виконання заходів з підвищення обороноздатності держави, належного функціонування цивільної інфраструктури та створення умов для безпечної життєдіяльності населення.
Також вказаною програмою реалізовувалися заходи і проєкти, спрямовані на досягнення позитивних змін в економічній та соціальній сферах, забезпечення стабільної роботи промислового та агропромислового секторів, малого та середнього бізнесу.
Сергій Тюрін відмітив, що область має позитивні тенденції в економічному та соціальному розвитку. Зокрема, за підсумками 2023 року покращилася ситуація у промисловому виробництві, виробництві сільськогосподарської продукції, покращилися показники торгівлі, помітно прискорилися темпи будівельної галузі у порівнянні з 2022 роком. Тому, додав він, вкрай важливо не лише зберегти, а й посилити позитивні тенденції, які нині спостерігаються.
“Основним завданням на сьогодні залишається забезпечення стабільного функціонування економіки області в умовах воєнного стану шляхом подолання негативних наслідків впливу російської збройної агресії та забезпечення умов для подальшого економічного і соціального розвитку області. Поряд з цим, особливу увагу продовжуємо приділяти підтримці внутрішньо переміщених осіб, створенню безпечних умов життєдіяльності населення, забезпеченню громадської безпеки і порядку на території області. Пам’ятаймо, що за можливість продовжувати працювати та рухатися уперед ми завдячуємо мужнім захисникам, які нині стоять на сторожі української державності, волі і незалежності. Наше головне завдання і надалі допомагати та забезпечувати їх усім необхідним, адже вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас із вами”, – сказав Сергій Тюрін.
В продовження засідання представник ГУ ДСНС України в області розповів про стан створення та функціонування мережі класів безпеки, дружин юних рятувальників-пожежних та реалізації експериментального проєкту “Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі” у закладах освіти області.
На сьогодні в області створено та функціонує 80 класів безпеки (73 на базі закладів освіти, 5 на базі об’єктів Головного управління ДСНС України в області, один на базі підрозділу місцевої пожежної охорони та один на базі Центру дозвілля та кіно відділу туризму) у 52 територіальних громадах області.
Також в області функціонують інклюзивні класи безпеки у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, Солобковецькому навчально-реабілітаційному центрі та Кам’янець-Подільському багатофункціональному навчально-реабілітаційному центрі.
Схожі матеріали:
- Хмельницька ОВА внесла до переліку об’єктів культурної спадщини області чотири об’єкти
- У Хмельницькій ОВА заслухали інформацію про хід перевірок критично важливих підприємств області
- На Хмельниччині ОВА організувала тренінг з ветеранської політики для старост сільських та селищних рад
- На Хмельниччині відбулося засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку області – ОВА
- Робоча група Хмельницької ОВА виявила порушення у використанні бюджетних коштів ДЮСШ «Колос»