7 червня в Тернополі відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків та жінок, який зібрав близько сотні учасників із різних регіонів України.
До складу команди Хмельницької області, яка в підсумку посіла друге місце, увійшли й нетішинські спортсмени.
Зокрема, у ваговій категорії до 88 кг весь п’єдестал посіли самбісти з міста атомників. Чемпіоном у цій категорії став Назар Куляс, «срібло» у Захара Хвещука, третє місце розділили Богдан Цисар та Максим Луцик. До трійки призерів також увійшов ще один вихованець заслуженого тренера України Геннадія Горохова – Тарас Кравчук у категорії до 71 кг.
Це був відбір до національної збірної України, яка на початку вересня виступить на чемпіонаті світу у Марокко, серед претендентів й нетішинські спортсмени.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»