Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 грудня минулого року близько 14:00 години на автодорозі сполученням «Дунаївці — Грушка» поблизу села Мушкутинці Дунаєвецької тергромади.
49-річний водій автомобіля «BMW X5» допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 21110» під керуванням 46-річного мешканця с. Залісці. В результаті аварії водій «ВАЗу» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Дунаєвецької багатопрофільної лікарні. На жаль, лікарям не вдалося врятувати потерпілого. Вночі від отриманих травм він помер.
Перевірка за допомогою приладу «Драгер» показала, що водій «BMW» перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Вміст алкоголю в крові перевищував норму у 8 з половиною разів. Поліцейські затримали водія в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури закінчили розслідування і передали матеріали до суду, повідомили у поліції.
Наразі суд завершив розгляд кримінального провадження і визнав водія «BMW X5» винним за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 5 років ув’язнення.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів