Подарунки від Енергоатома вручили фіналістам інформаційно-просвітницького проєкту «Енергоатом Junior»#АтомШукаєТаланти.
28 талановитих та творчих дітей, історії яких поширювалися в соцмережі facebook протягом поточного навчального року, отримали грамоти та подарунки від енергокомпанії. Серед них обдарована молодь міста-супутника та території спостереження ХАЕС, а це переможці олімпіад і наукових конкурсів, учасники профорієнтаційних проєктів АЕС, спортсмени й творчі особистості.
Під час нагородження фіналістів проєкту привітав заступник генерального директора з персоналу філії «ВП ХАЕС» Богдан Шмигельський, заохотивши продовжити свій шлях в атомній енергетиці.
Інформаційно-просвітницький проєкт, започаткований працівниками Дирекції зі стратегічних комунікацій АТ «НАЕК «Енергоатом» у 2020 році, об’єднує та надихає молодь до нових звершень та перемог.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»