29 травня 2024 року в районі н.п. Липці Харківської області внаслідок мінометного обстрілу загинув 28-річний військовослужбовець з Хмельниччини Купельський Денис Олександрович.
«Його героїчний вчинок та відданість Україні повинні залишитись назавжди у нашій пам’яті. Ми схиляємо голови в скорботі і віддаємо шану Денису, який став справжнім Героєм. Його відданість, мужність та жертовність заслуговують на нашу безмежну подяку» – йдеться у повідомленні Гвардійської громади.
Сьогодні, 4 червня, на Хмельниччині зустрічатимуть ще одного загиблого Героя – Саверу Олександра Васильовича, жителя села Гуменці.
«Гинуть наші захисники, які боронять рідну землю від ворога, усе частіше вони стали назавжди повертатися додому на щиті. Олександр завжди був позитивним, до останнього вірив в нашу Перемогу, але нажаль він віддав найцінніше – своє життя. Щирі співчуття рідним та близьким» – йдеться у повідомленні голови Кам’янець-Подільської райради Михайла Сімашкевича.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини