Автопригода сталася 3 червня, близько 15:20 години по вул. Грушевського у Красилові. Чоловік, керуючи автомобілем «Volkswagen», не впорався з керуванням і в’їхав у пам’ятник Тарасові Шевченку, повідомили у поліції.
Поліцейські, спілкуючись з 37-річним водієм, помітили у нього явні ознаки сп’яніння та запропонували йому пройти відповідну перевірку, але той відмовився.
Відтак, правоохоронці склали на порушника два адмінпротоколи: за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів, дорожніх споруд та іншого майна) та ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Міру покарання йому визначить суд.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів