Сьогодні, 31 травня, у Старокостянтинівській громаді відбудеться церемонія прощання із захисником України, молодшим сержантом Іщуком Василем Вікторовичем.
Вірний військовій присязі, Василь загинув 26 травня 2024 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Лиман Перший, Куп’янського району Харківської області.
Поховають Василя на сільському кладовищі с. Великий Чернятин.
У Летичівській громаді повідомили, що внаслідок важкого поранення, 23.05.2024 року помер військовослужбовець ЗСУ, житель с. Терлівка Руднянського старостинського округу, молодший сержант Гузь Василь Іванович 28.03.1982 року народження.
Прощання у громаді з Героєм відбудеться сьогодні, 31 травня.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини