Днями на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП зі з’їздом, а саме про те, що на вулиці Західно-Окружній невідомий водій, керуючи транспортним засобом ВАЗ 2115, допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ 2109, після чого покинув місце події.
Прибувши за вказаною у зверненні адресою, поліцейські встановили усі обставини та розшукали ймовірного винуватця ДТП і транспортний засіб неподалік місця події, повідомили у поліції.
Під час спілкування із водієм поліцейські виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці події за допомогою приладу Драгер. Результат — 0,80 проміле.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів