Близько 01:45 години на лінію «102» надійшло звернення від місцевої жительки про те, що її подруга намагається стрибнути з Новопланівського мосту у Камёянці-Подільському.
На щастя, наряд поліції у складі поліцейського-водія групи реагування поліції охорони Олега Репенецького та інспектора відділу взаємодії з громадами Олександра Литвинюка були неподалік мосту й прибули на місце події менш, як за хвилину, повідомили у поліції.
Поліцейські зупинили 24-річну камʼянчанку, яка вже перелізла через перила й ледь трималась на мосту. Жінка пояснила, що на таке фатальне рішення її штовхнули сімейні труднощі.
Правоохоронці заспокоїли дівчину, після чого завезли в лікарню, щоб упевнитись, що з нею все гаразд.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів