18.05.2024 року в Донецькій області загинув військовослужбовець ЗСУ, житель селища Летичів, солдат Гончак Михайло Федорович, 01.03.1974 року народження.
«Світлий образ Михайла Гончака назавжди залишиться у пам’яті тих, з ким перетиналися його життєві дороги. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Михайла, бойовим побратимам та всім, хто його знав. Сумуємо разом із вами» – пишуть у громаді.
23 травня 2024 року Грицівська громада провела в останню путь солдата Сергія Гуменюка, солдата, стрільця десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону військової частини А7788.
Йому назавжди 31…
У Деражнянській громаді повідомили про загибель Татаринського Володимира Володимировича, жителя с. Кальні.
«На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі» – йдеться у повідомленні Деражнянської міської ради.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини