З нагоди відзначення Дня Героїв у Хмельницькому академічному обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького відбулися урочистості і театралізоване дійство «Щоденники незламності».
Під час офіційної частини майже пів сотні військовим, жителям Хмельницької міської територіальної громади, вручили відзнаки міського голови «Воля та мужність», а також подарунки та матеріальну допомогу, повідомили у міській раді.
Замість багатьох виходили на сцену дружини, матері, діти, бо самі хлопці на передовій. Цієї відзнаки вони удостоєні за проявлені волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов’язку та з нагоди відзначення – Дня Героїв.
Чотирьом родинам захисників подарували квартири, дев’ятьом захисникам вручили сертифікати про надання грошової компенсації для отримання житла.
Схожі матеріали:
- Комунальне підприємство у Хмельницькому отримало нагороду від Європейського банку реконструкції і розвитку
- У Хмельницькому змінили графіки подачі гарячої води на літній період
- У Хмельницькому обмежили випуск тролейбусів на маршрути до 30 одиниць
- Через проблеми з енергопостачанням у Хмельницькому скоротять кількість тролейбусів на маршрутах
- Василь Новачок вважає, що уряд втратив час для будівництва розподіленої генерації в країні