Шахрай діяв за класичною схемою. Зателефонував до 36-річної жительки обласного центру, представився працівником служби безпеки банку і повідомив, що хтось намагається незаконно заволодіти її коштами з її рахунку.
Псевдобанкір переконав жінку, що необхідно перевести кошти на безпечний рахунок. Потерпіла виконала ряд вказівок, після чого її картка спорожніла. Та назад гроші ніхто і не думав повертати, інформують у поліції.
Потерпіла звернулась із заявою до поліції. Правоохоронці наразі встановлюють обставини даної події і вкотре нагадують, що не можна виконувати будь-які дії у банківських застосунках за вказівками незнайомців.
Аби з’ясувати ситуацію, перетелефонуйте за номером, вказаним на звороті банківської картки, і уточніть, чи дійсно вчиняються якісь підозрілі дії, спрямовані на заволодіння вашими коштами.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів