Подія сталася вчора, 16 травня, близько 21:50 години в селі Ходорівці Камʼянець-Подільської тергромади.
Попередньо встановлено, що 57-річний місцевий житель, керуючи мотоблоком «Форте», не впорався з керуванням, внаслідок чого його пасажир випав з причепа. В результаті падіння потерпілий отримав тілесні ушкодження та помер на місці події, повідомили у поліції.
За даним фактом слідчі Камʼянець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Мотоблок поміщено на штрафмайданчик, слідство триває.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів