Про інцидент, що стався 14 травня цього року у храмі «Різдва Христового» повідомили у Красилівській міській раді.
08 вересня 2023 року завершено оформлення правовстановлюючих документів, пов’язаних із переходом Релігійної організації ,,релігійна громада храму Різдва Христового м. Красилів до ПЦУ, зазначають у міській раді.
Вчора, 14 травня 2024 року новообраний голови парафіяльної ради храму Сергій Бобух із усіма необхідними правовстановлюючими документами ввійшов до приміщення храму для проведення інвентаризації майна з метою подальшої передачі його священнослужителю ПЦУ.
Проте священнослужителі УПЦ мп, ігноруючи наявні правовстановлюючі документи, разом із своїми прихожанами штурмували храм «Різдва Христового» та пошкодили майно Православної церкви України.
Схожі матеріали:
- У ще одному храмі на Хмельниччині вперше зазвучала молитва українською мовою
- Ще одна релігійна громада на Хмельниччині перейшла до ПЦУ
- Ще один храм на Хмельниччині офіційно перейшов до ПЦУ
- Ще одна парафія на Хмельниччині вирішила вийти з підпорядкування московському патріархату
- Ще одна громада на Хмельниччині перейшла до ПЦУ