Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк та її перший заступник Володимир Гончарук провели прийом громадян з особистих питань, під час якого зустрілися з ініціативною групою представників педагогічного та батьківського колективів Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.
У ході зустрічі керівники обласної ради надали роз’яснення щодо питань, порушених ініціативною групою. Зокрема, вони повідомили відвідувачам, що Хмельницький ліцей продовжує свою роботу. Висновок постійної комісії обласної ради про зарахування учнів на 2024-2025 навчальний рік у два 9-х та два 10-х класи із визначенням квоти — 30 відсотків для учнів, які проживають у Хмельницькій міській територіальній громаді, та 70 відсотків для учнів, які проживають за її межами, — має рекомендаційний характер.
Водночас, порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до Хмельницького ліцею визначає адміністрація цього навчального закладу, інформують в облраді.
“Обласна рада зацікавлена у збереженні, в умовах воєнного стану, усіх закладів комунальної власності”, − резюмувала Віолета Олександрівна.
Схожі матеріали:
- У громаді на Хмельниччині 242 родини з числа ВПО отримали грошові сертифікати
- У Хмельницькій облраді до Дня Української Державності відзначили військовослужбовців області
- У Хмельницькому призначили нових керівників двох обласних комунальних закладів охорони здоров’я
- Чергову сесію Хмельницької облради перенесли через повідомлення про замінування приміщення
- У Хмельницькій облраді відзначили бійців 86-го окремого батальйону тероборони ЗСУ