Саме так втратила усі свої заощадження 60-річна хмельничанка. В соціальній мережі жінка натрапила на фейкову пропозицію отримати фінансову підтримку нібито за допомогою Єдиного порталу державних послуг «Дія». Потерпіла перейшла за шахрайським посиланням й ввела реквізити банківської картки, після чого з її рахунку зникли усі кошти, інформують правоохоронці.
Поліція встановлює обставини даної події та нагадує, що шахраї можуть розміщувати оголошення про надання неіснуючої допомоги з посиланнями на веб-ресурси, ззовні схожими на сайти благодійних організацій або державних установ, за допомогою яких зловмисники отримують доступ до банківських рахунків своїх жертв.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів