В Ізяславській міській раді повідомили, що на фронті загинув 41-річний мешканець села Михля Лютарського старостинського округу, молодший сержант, командир відділення мінометного взводу механізованого батальйону Якимчук Олександр Миколайович. Свій останній бій мужній воїн зустрів 05 травня на Запоріжжі.
Без надійної опори залишилися кохана дружина та любляча сестра.
«У ці скорботні дні вся Ізяславська міська територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Новітнього Героя. Туга й біль переповнюють серця кожного мешканця Ізяславщини, ненька-Україна втратила свого відважного воїна. Низький уклін та наша глибока вдячність молодшому сержанту за жертовний подвиг заради України, українського народу» – йдеться у дописі громади.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини