Господарський суд Хмельницької області задовольнив позови Волочиської окружної прокуратури про стягнення з комунального підприємства шкоди, завданої довкіллю внаслідок незаконної порубки лісу.
Встановлено, що комунальне підприємство Теофіпольської селищної ради безпідставно включило до рубки дерева, які знаходились на земельних ділянках, що не перебувають у їх постійному користуванні, інформують у прокуратурі.
У період з жовтня по листопад 2022 року та в січні 2023 року підприємство здійснило незаконну порубку 156 дерев різних порід, завдавши довкіллю шкоди на понад 1,2 млн грн.
Реагуючи на порушення, прокурори звернулись до суду.
Суд задовольнив позовні вимоги та зобов’язав відповідача відшкодувати завдану шкоду.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального «Укрзалізниці»
- Забудовника двох багатоквартирних будинків на Хмельниччині зобов’язали сплатити громаді 1,2 млн грн
- На Кам’янеччині викрили мережу підпільних гральних закладів
- На Хмельниччині суд повернув у власність громади 50 га землі вартістю понад 1,9 млн гривень
- На Хмельниччині розслідують чергову атаку російських дронів на цивільні об’єкти
