У Судилківській громаді повідомили, що 01 травня 2024 року, під час лікування у госпіталі у м. Самбір, обірвалося життя жителя села Поляна Шемчука Сергія Олексійовича, 1985 року народження.
Сергій – солдат 2-го інженерного відділення 2-го інженерного взводу 4-ї інженерної роти однієї з військових частин. На військову службу за контрактом був призваний на початку квітня 2021 року Шепетівським ТЦК та СП.
«Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна- захисника. Низько схиляємо голови перед вічною і світлою памʼяттю Героя» – йдеться у повідомленні громади.
Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!