У пастку до шахраїв потрапили хмельничанка та житель Старосинявщини. В обох випадках зловмисники представилися працівниками банку та під приводом блокування несанкціонованої спроби зняття карткових коштів шахрайським шляхом заволоділи заощадженнями потерпілих, інформують у поліції.
Так, 50-річна жителька обласного центру сама переказала майже 43 000 гривень на невідомий банківський рахунок. А в 75-річного пенсіонера шахраї випитали особисті дані, після чого з його рахунку зникло майже 17 000 гривень.
Наразі поліцейські за обома фактами проводять перевірку.
Аби не потрапити на гачок до «псевдобанкірів», слід пам’ятати, що жоден банківський працівник не буде узгоджувати, уточнювати конфіденційну інформацію стосовно ваших рахунків та проводити будь-які фінансові операції у телефонному режимі. Вас можуть тільки запросити до банківської установи, і виключно у вашій присутності провести ту чи інші дію.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів