Подія сталась у місті Старокостянтинів. До поліції надійшла інформація, що в одній із квартир стався вибух. За вказаною адресою одразу виїхала слідчо-оперативна група та фахівці вибухотехнічної служби.
Правоохоронці встановили, що 32-річний місцевий житель знайшов запал у квартирі своєї родички, коли розбирав там речі. Внаслідок необережного поводження пристрій вибухнув у чоловіка в руках, повідомили у поліції.
У результаті підриву потерпілий отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували до травматологічного відділення місцевої лікарні. Наразі життю чоловіка нічого не загрожує.
За даним фактом слідчі відділу поліції № 1 (м. Старокостянтинів) відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України і встановлюють усі обставини події та походження боєприпасу.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів