Дорожньо-транспортна пригода сталася 18 березня цього року близько 07:00 години в селищі Віньківці по вулиці Проскурівській.
36-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «ВАЗ 2107», скоїв наїзд на 8-річну дівчинку. Потерпілу госпіталізували до місцевої лікарні, де від отриманих травм вона померла, повідомили у поліції.
Наразі слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури вже завершили розслідування за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скерували до суду. Санкція статті передбачає до 8 років ув’язнення.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів