Вчора, 30 квітня, близько 09:00 години до поліції надійшло повідомлення про те, що жителька Теофіполя вилізла на телевежу та має намір вчинити непоправне.
Першою на місце прибула група реагування патрульної поліції. Побачивши, що жінка стоїть на самісінькому краю зовнішньої сторони вежі, інспектор ГРПП Роман Перчеклій одразу кинувся на гору, йдеться у повідомленні поліції.
Опинившись поряд із жінкою, Роман почав перемовини. В цей час на вежу піднялись ще двоє поліцейських — оперативник Андрій Мельничук та старший дільничний Віктор Букевич. Разом правоохоронці зняли жінку з краю вежі та перемістили в безпечне місце, а далі вже з допомогою рятувальників спустили на землю.
Жінку оглянули медики, наразі її життю нічого не загрожує.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому під час перевірки виявили посвідчення водія з ознаками підробки
- На Хмельниччині обмежили рух великовагового транспорту під час спеки
- У Хмельницькому поліцейські виявили водія, у якого допустима норма алкоголю була перевищена понад 12 разів
- У Хмельницькому патрульні розшукали водія, що спричинив ДТП та зник з місця події
- У патрульній поліції Хмельниччини назвали місця, де стається найбільше ДТП