Протягом трьох місяців учні старших класів Острожчини мали можливість побувати у навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС. Загалом, проєкт охопив понад 350 старшокласників Острога та Вельбівного, які входять до зони спостереження ХАЕС.
Від провідного інструктора НТЦ Вячеслава Іванова майбутні випускники дізналися про важливу роль атомної енергетики, діяльність та перспективи АТ «НАЕК «Енергоатом» та філії «ВП ХАЕС», а також про етапи професійної підготовки атомників і можливості навчання у профільних вишах. На повномасштабному тренажері блочного щита управління учні мали нагоду поспостерігати за навчанням персоналу, який відпрацьовував алгоритм дій під час змодельованої позаштатної ситуації на АЕС.
У новому навчальному році заплановано черговий етап профорієнтаційного проєкту для старшокласників Славутчини.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»