Подія сталась 23 квітня, близько 16:40 години в селі Вітківці Жванецької тергромади. Двоє місцевих жителів, батько та син, разом розпивали алкоголь. У ході застілля між ними зав’язалась суперечка, в ході якої син вдарив батька в обличчя, а той у відповідь схопив складного ножа та завдав ним удару синові у груди, повідомили у поліції.
Медики госпіталізували потерпілого з проникаючим пораненням до лікарні.
Поліцейські затримали зловмисника та оголосили йому підозру за ст. 124 (Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 2 років ув’язнення.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів