Подія сталась 23 квітня близько 21:15 години в селі Нігин Гуменецької громади. 60-річний місцевий житель зателефонував на лінію «102» та повідомив, що його син вчиняє домашнє насильство. На місце події виїхав наряд групи реагування патрульної поліції у складі двох працівників, інформують у поліції.
Правоохоронці з’ясували, що заявник перебуває у стані алкогольного сп’яніння, а факт насильства не підтвердився. Відтак, поліцейські почали оформлення адмінпротоколу за завідомо неправдивий виклик поліції.
Підозрюваний з цим не погоджувався. Він зайшов до будинку і повернувся звідти вже з рушницею. Патрульні попередили чоловіка про неправомірні дії, проте той не дослухався і відкрив вогонь у бік поліцейських.
Правоохоронцям вдалося затримати порушника, уникнувши поранень.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів