Подія сталася наприкінці березня цього року в одному із сіл Теофіпольської тергромади. 39-річний місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, відрубав голову собаці та виставив фото в соціальній мережі. На фото натрапила зоозахисниця, яка і звернулась із заявою до правоохоронців, повідомили у поліції.
Слідчі поліції за даним фактом розпочали досудове розслідування за ч. 3 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Наразі зловмиснику вже оголосили підозру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Слідство триває.
Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!