16 квітня на Хмельницькій АЕС відбулася робоча зустріч з представниками Хмельницькобленерго.
Учасники наради обговорили питання співпраці та перспектив розвитку електромереж АТ «НАЕК «Енергоатом» та АТ «Хмельницькобленерго» з урахуванням стратегічних планів енергогенеруючої компанії. Фахівці розглянули завдання й можливості розвитку та реконструкції енергетичної інфраструктури для забезпечення будівництва нових енергоблоків, покращення електропостачання міста-супутника АЕС та сусідніх громад.
«Маючи державницьку позицію, ми повинні забезпечити реалізацію планів та завдань, які ставить наша країна», – зазначив під час наради генеральний директор ХАЕС Андрій Козюра.
Відбулося продуктивне обговорення кожного з питань порядку денного, за результатами якого буде сформовано дорожню карту для наступних спільних дій. За словами в. о. генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» Олега Козачука, така комунікація фахівців має позитивний вплив та сприяє вирішенню актуальних питань.
Сторони висловили готовність до співпраці для оптимального вирішення робочих питань.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»