У Нетішині суд визначив покарання водієві, який протягом року тричі притягувався за нетверезе водіння: його позбавили права керування транспортними засобами на 13 років 2 місяці та 28 днів.
Крім того, його зобов’язали відбути 15 діб адміністративного арешту, йдеться у повідомленні поліції.
У квітні минулого року працівники сектору реагування патрульної поліції у м. Нетішин виявили 38-річного скутериста, що порушував правила дорожнього руху. Під час спілкування з водієм стало зрозуміло, що чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння.
На порушника склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння). Суд визнав чоловіка винним, призначив йому 17 тисяч гривень штрафу та позбавив права керування на рік.
Друге аналогічне порушення чоловік вчинив за кілька місяців — у липні минулого року. Тоді виявилось, що попередній штраф він не сплатив.
Третій факт керування скутером у стані сп’яніння правоохоронці зафіксували на початку цього року.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили схему незаконного отримання виплат за «зеленим» тарифом
- Поліція відкрила кримінальне провадження після ДТП з автобусом «Київ — Бургас» на Хмельниччині
- На Хмельниччині під час будівництва шкільного укриття розікрали понад 14,6 млн грн
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
