Імена ще двох захисників навічно вписані в історію Камʼянеччини. Про загибель на війні з російськими окупантами військовослужбовців повідомив голова Кам’янець-Подільської райради Михайло СІмашкевич.
На фронті загинув житель Гуменецької громади Сторожук Дмитро Миколайович (село Цикова). Спочатку Дмитро боровся з ворогом в найгарячіших точках на сході України, а потім медики боролися за його життя.
Йому було лише 31… У захисника залишилися батьки, сестра, племінниця.
На Запоріжжі загинув Віталій Нестеров. Сміливий, добрий, завжди усміхнений, готовий допомогти – таким назавжди залишиться в пам’яті наш герой. Віталію назавжди 44…
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини