У Хмельницькій ОВА 11 квітня відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».
Члени робочої групи заслухали начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка, який поінформував про роботу Управління у першому кварталі 2024 року, у ході якої здійснено 110 моніторингів процедур закупівель, якими охоплено 625,1 млн. гривень, інформують в ОВА.
За результатами проведеного моніторингу процедур закупівель замовників області попереджено порушень та їх наслідків на загальну суму 145,2 млн. гривень, з яких відмінено 12 процедур закупівель загальною очікуваною вартістю 105,7 млн. гривень та розірвано 15 договорів на загальну суму 7,2 млн. гривень.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькій ОВА розповіли, яка галузь отримала найбільше фінансування у першому півріччі цього року
- У Хмельницькій ОВА обговорили безпекову ситуацію на водоймах області: збільшилась кількість загиблих на воді
- Хмельниччина активно готується до опалювального сезону – Сергій Тюрін
- За перше півріччя цього року на Хмельниччині виявили ознаки порушень законодавства у 38 закупівлях – ОВА
- У Хмельницькій ОВА вручили державні відзнаки кращим медикам області