Четвертокурсник Хмельницького національного університету постав перед судом за порушення правового режиму обігу холодної зброї.
Близько 2-х років тому студент замовив через мережу Інтернет у невстановленої досудовим розслідуванням особи кастет, який вважається неклинковою холодною зброєю ударно-дробильної дії, а її придбання заборонено законом. Отримавши кастет поштою, хлопець постійно носив його в кишені штанів, аж поки його не виявили і не вилучили працівники поліції, йдеться у повідомленні Хмельницького міськрайонного суду.
Обвинувачений уклав із прокурором Окружної прокуратури Хмельницького, угоду про визнання винуватості, згідно якої він повністю визнав свою вину та щиро розкаявся. Хмельницький міськрайонний суд цю угоду затвердив і призначив правопорушнику покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень. Окрім того, з нього стягнуто на користь держави 1 132 гривні судових витрат за проведення експертизи холодної зброї. Речовий доказ, кастет, буде знищено.
Схожі матеріали:
- Хмельницький суд оштрафував на 17 тисяч гривень чоловіка, який носив у кишені кастет
- На Хмельниччині суд пом’якшив вирок ветерану війни, який скоїв серйозне ДТП
- Хмельницький міськрайонний суд поповниться новим суддею
- Хмельницький суд пом’якшив покарання за крадіжку неодноразово судимому переселенцю
- У Хмельницькому суд спрямував кошти застави за правопорушника на рахунок ЗСУ