23 січня близько 13:40 години по вул. Пілотській у Хмельницькому працівники кримінальної поліції виявили чоловіка, у якого вилучили великий пакунок з кристалічною речовиною. Експертиза показала, що це синтетичний наркотик PVP в особливо великих розмірах, повідомили у поліції.
Правопорушником виявився 37-громадянин білорусі, який наразі проживає у м. Хмельницькому. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі Хмельницького райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури вже оголосили чоловікові підозру. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів