Лазерні установки в косметології стали невід’ємною частиною сучасних методів догляду за шкірою та розв’язання естетичних проблем. Устаткування вирізняється технічними параметрами, що визначає сферу застосування конкретної установки. Ознайомитись з найбільш популярними моделями можна на цій сторінці – https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-tehnologiyam/co2/.
Таке обладнання дозволяє вирішувати серйозні косметологічні проблеми, а іноді навіть стати відмінною альтернативною хірургічному втручанню. Крім того, обробка поверхні шкіри лазерним променем стимулює запуск процесів відновлення та регенерації. За рахунок цього проявляється разючий омолоджуючий ефект.
Різновиди лазерів та їх призначення
Зараз для терапевтичних та косметологічних цілей використовуються різні лазерні установки. Їхньою ключовою відмінністю є довжина хвилі, на якій вони працюють. Саме від потоку фотонів залежить проникаюча здатність та дія. Представники компанії https://medicalaser.com.ua/ розповіли, що всі установки поділяються на такі групи:
- Вуглекислотні (СО2). Застосовуються для процедур омолодження шкірних покривів. Відмінно справляються з видаленням шкірних утворень: ксантом, папілом, розтяжок, шрамів та рубців.
- Неодимові. Установки використовують в епіляції та фотоомолодженні шкірних покривів. Обробка дозволяє позбутися судинної сіточки.
- Ербієві. У медицині застосовують для видалення доброякісних новоутворень. Що стосується косметології, то прилад актуальний для омолодження та шліфування обличчя.
- Рубінові. Високу ефективність показує у виведенні татуювань, пігментних плям та епіляції.
- Зелені. Показаний у терапії утворень на поверхні дерми. Відмінно справляється з ластовинням, винними плямами, судинними зірочками та подібними проблемами шкіри.
- Жовті. Більшою мірою має медичне призначення, оскільки працює на різній глибині та показаний у лікуванні куперозу.
- Тулієві. Створені для проведення високоточних висічень тканин під час хірургічного втручання.
- Александритові. Популярні установки, які дозволяють прибрати татуаж, провести епіляцію та інші косметологічні процедури.
- Сапфірові. Використовують у видаленні волосяного покриву, лікування варикозу та боротьби з віковими змінами шкіри.
- Фракційні. Гарантують ефективне розгладжування навіть серйозних зморшок за рахунок синтезу еластину та колагену. Забезпечує високу дію у лікуванні грибкових захворювань шкіри.
Це основний перелік найпопулярніших лазерних установок, що використовуються в косметологічних цілях. Оскільки кожен прилад має конкретне призначення, важливо, щоб індивідуальний підбір виконав фахівець після проведеного огляду та збору анамнезу. У такому варіанті можна отримати максимально позитивний ефект без будь-яких побічних реакцій.
Переваги лазерної косметології
Популярність лазерних послуг обумовлена низкою особливостей, серед яких варто виділити наступні:
- дозволяє замінити оперативне втручання та пластику;
- немає потреби у спеціальній підготовці;
- відсутній або вкрай малий період реабілітації;
- обробка променем стимулює запуск природних процесів регенерації та відновлення;
- процедури не викликають болючих відчуттів, при необхідності може застосовуватись спеціальний лосьйон або гель для усунення дискомфорту;
- ефект дії можна відстежити через кілька сеансів.
Ці високоточні пристрої відкривають нові перспективи у лікуванні різноманітних дерматологічних проблем, дозволяючи досягати вражаючих результатів без інвазивних втручань.