Війна не має вихідних, військові потребують постійної підтримки. Колективи енергоремонтного підрозділу, хімічного цеху, служби відомчого нагляду й пожежної безпеки, цеху радіаційної безпеки та служби охорони праці прийняли рішення про перерахунок додаткових коштів для допомоги захисникам.
Свою премію, отриману з нагоди успішного завершення планово-попереджувального ремонту одного з енергоблоків ХАЕС, працівники вирішили перерахувати для придбання обладнання військовим.
Зокрема, для військовослужбовців придбали й передали лавету, квадрокоптери, fpv-дрони, зарядні станції, військове ліжко, тепловізори, турнікети та амуніцію.
Колектив хмельницьких атомників підтримує Сили оборони України з перших днів повномасштабного вторгнення. За кошти, які працівники ХАЕС перераховують, на рахунки ГО «Енергія наших сердець», волонтери закуповують необхідне захисникам обладнання, засоби й амуніцію.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»